منوی دسته بندی

آموزش دوره های کافی شاپ در مشهد

کافی شاپ | دوره کافیشاپ

آموزش دوره های کافی شاپ در مشهد به طور کلی آموزش ها و مهارت های خاصی دارد که برای مدیریت حرفه ای و اصولی نیاز به یادگیری است. اگر بدنبال دوره های آموزشی در کافی شاپ هستید و قصد راه اندازی یک کافی شاپ دارید با گذراندن دوره های آموزش کافی شاپ می توانید یک کافی شاپ را به دست بگیرید. برای انجام هر کاری در دوره های کافی شاپ شما نیازمند داشتن مدرک هستید پس بهتر است جایی آموزش ببینید که آموزش هایشان با ارائه مدرک بین المللی است.

راه های ارتباطی

آموزش دوره های کافی شاپ در مشهد:

در این آموزش تمامی سرفصل های قهوه و نوشیدنی بر اساس اصول و قواعد آموزش داده می شود. آموزش های شما شامل:

  • تاریخچه قهوه و دانه شناسی قهوه
  • انواع نوشیدنی های گرم
  • انواع نوشیدنی های سرد
  • میکسولوژی
  • انواع کیک و غذا های مناسب کافی شلپی

تمامی سرفصل های آموزشی کاربردی بوده و به علاقمندان در این حوزه کمک می کند تا بتوانند با گذراندن این دوره ها وارد بازار کار شوند و به محیط صنف خود آشنایی کامل پیدا کنند و بصورت کاملا حرفه ای عمل کنند.

آموزش دوره های کافی شاپ:

دوره های کافی شاپ کاملا سلیقه ای است. در این دوره ها با طرز تهیه انواع نوشیدنی های سرد و گرم کافی شاپی و قهوه ها، کوکتل ها، شیک ها، گلاسه، دسر و اصول راه اندازی کافی شاپ همراه با اعطای گواهی نامه معتبر و قابل بین المللی.

قبل از هر کاری سعی کنید اطلاعات کافی در آن زمینه را داشته باشید و بدانید که چطور باید این کار را انجام دهید. با شرکت در دوره های آموزش می توانید فرصت های شغلی بسیاری را در پیش روی خود قرار دهید و گامهای شما در این راه محکمتر و مطمئن تر کنید.

جهت مشاوره برای ثبت نام در آموزش می توانید

 فرم مربوطه را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

نکات مهم دوره آموزش کافی شاپ:

وقتی می خواهید یک دوره شرکت کنید به مکان و زمان دوره توجه کنید. که آموزش شما توسط چه کسی داده می شود. همینطور اگر می خواهید کافی شاپی اداره کنید توجه به این نکات بسیار مهم است.

هزینه دوره آموزش کافی شاپ آیلیس:

دوره آموزشی مجموعه آیلیس افتخار دارد تا پایان دوره همراه شماست. کلاس ها در سالن هایی که محیط آن کافی شاپی می باشد برگزار می شود. در پایان هر کلاس به شما مدرک بین المللی داده می شود. که همه بهترین فرصت شغلی برای شما فراهم می کند.

دوره های کافی شاپ جز پرطرفدارترین دوره هاست. این دوره برای همه مناسب است چه کسانی که می خواهند کافی شاپ راه اندازی کنند یا می خواهد برای خود و یا مهمانی های خود با نوشیدنی های خاص پذیرایی کنند. کلاس های کافی شاپ کاملا عملی بوده و هنرجویان بصورت عملی و بدون محدودیت با دستگاه های صنعتی کار کرده و یک منوی جامع بین المللی کافی شاپ را یاد می گیرند.

ثبت نام در دوره های آیلیس:

مجموعه آیلیس یکی از آموزشگاه های قدیمی است و کاملا بروز بوده و زیر نظر بهترین استاد آموزش های کافی شاپ داده می شود. تعداد دوره ها و هزینه کلاس ها را می توانید از طریق راه های ارتباطی پرس و جو کنید.

09153113537

ilice_rahmani وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس برای مشاوره رایگان