منوی دسته بندی

دوره تخصصی آشپزی ملل در مشهد

آشپزی | آشپزی ملل

با ما حرفه ای شوید شروع دوره تخصصی آشپزی ملل در مشهد با آیتم های جذاب و متفاوت با اعطای گواهینامه بین المللی. آموزش انواع غذاهای آسیایی، اروپایی، آمریکایی، روسی عربی اورجینال و کاملا ایرانیزه با دائقه ها. با مجهزترین و اولین آموزشگاه ورکشاپ و صنعتی در استان با کارگاههای تفکیک شده و اساتید مجرب.

راه های ارتباطی

دوره تخصصی آشپزی ملل در مشهد:

این دوره شامل موارد زیر است:

  • غذاهایی آسیایی و آسیای میانه
  • غذاهای اروپایی و انواع پیتزا و سس ها
  • غذاهای عربی
  • غذاهای روسی
  • سس ها، مزه مرینت های خوشمزه ملل

برای خیلی ها آشپزی و پختن غذاهای متنوع لذت بخش است. . در آشپزی ملل شما با غذاهای مختلف و همینطور اداب غذاخوردنشان و فرهنگ هایشان آشنا می شوید. در آموزشگاه آیلیس شما با تمامی این موارد و همچنین نحوه سرو این غذاها آشنا می شوید. آموزش آشپزی ملل فرصتی است برای کسانی که علاقمند به آشپزی هستند و می خواهند به یک آشپز حرفه ای تبدیل شوند. این دوره بصورت تخصصی و آموزش انواع پخت آشپزی ملل را به شما آموزش می دهد.

هدف از شرکت در دوره های آشپزی ملل:

آشنایی کامل با آشپزی در دوره های مختلف می توانید برای خود کسب و کار راه اندازی کنید. آشنایی با بقیه فرهنگ های غذایی شما را از بقیه متمایز می کند. باعث می شود کیفیت غذا و همچنین سرعت عمل در پخت و پز بالا برود.

هدف از مدرک بین المللی:

با داشتن مدرک تخصصی بین المللی از آموزشگاه آیلیس در مشهد می توانید در سراسر ایران مشغول به کار شوید و این مدرک کاملا قابل قبول در کور های دیگر بوده و به عنوان معرفی مهارت های شما و همچنین جز رزومه کاری و مهارتی شما می باشد.

ثبت نام در دوره آشپزی ملل:

در دوره آشپزی ملل علاوه بر این هنرجویان اطلاعات کافی برای انتخاب و شناخت مواد اولیه مناسب برای تهیه انواع غذاها اموزش می بینید. این دوره زیر نظر بهترین استاد سرکار خانم مهرآوران در مشهد خیابان سجاد آموزشگاه آیلیس برگزار می شود. یادگیری این دوره نیاز به تمرین و خلاقیت دارد. با شرکت در این دوره می توانید غذاهای معروف دنیا را شناخته و سرو آنها را بیاموزید. با رسپی و نحوه غذاهای مختلف می توانید آشنا شوید. نحوه دیزاین و همچنین با طعم های مختلف می توانید آشنا شوید. با پشت سر گذاشتن این دوره ها می توانید یک آشپز فعال بین المللی شویدکه با اصول و تکنیک های لازم برای اداره رستوران آشنایی دارید.

جهت مشاوره برای ثبت نام در آموزش می توانید

 فرم مربوطه را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

دوره آشپزی ملل آیلیس:

در این دوره با نحوه تهیه انواع غذاها آشنا می شوید که شامل سر فصل زیر می باشد:

  • انواع کباب ها(کوبیده، لقمه، بختیاری،انواع جوجه کباب، چنچه، شیشلیک، استرالیایی، نگینی، شاه عباسی و…)
  • آموزش غذاهای مکزیکی
  • غذاهای ایتالیایی
  • و…..

سخن پایانی

با توجه به توضیحات داده شده اگر علاقمند به آشپزی هستید حتما در دوره های آموزش آشپزی ملل در مشهد آشنا شوید. برای پخت غذاهایتان سعی کنید از مواد اولیه خوب استفاده کنید تا خروجی کار شما بهتر باشد. افرادی که دارای مدرک بین المللی هستند می توانند در هتل ها، رستوران ها فعالیت کنند. در پایان این دوره ها شما می توانید با انواع پیش غذاها، غذاهای اصلی و دسر ها و همینطور رسپی ها آشنا شوید و تهیه کنید.

ilice_rahmani وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس برای مشاوره رایگان