منوی دسته بندی

آموزش آشپزی درجه 1 در مشهد

آموزش | آشپزی درجه 1

آموزش آشپزی درجه 1 در مشهد در خیابان سجاد توسط خانم مهرآرا آموزش داده می شود می توانید با شرکت در کلاس ها برای خود کسب و کار های موفق شروع کنید. این آموزش شامل 12 جلسه است. آشپزی و غذا خوردن از زمان پادشاهی دهک آغاز شد. اما بیشتر غذاها از دوران صفویه باقی مانده است و در سفرنامه های عصر صفویه اطلاعات مفید زیادی در مورد آداب غذا خوردن و آداب و رسوم ایران آمده است. انواع استیک، خورش، نارگیل، آش، دلمه و کوفته از جمله غذاهای محبوب ایران قدیم است. غذاهای ایرانی شبیه غذاهای افغانستان، تاجیکستان، آذربایجان، ارمنستان، عراق و ترکیه است.
غذاهای سنتی غذاهایی هستند که از قدیم الایام در کشور مصرف می شده و نسل به نسل منتقل شده است.

 

راه های ارتباطی

آشپزی درجه 1 در مشهد:

  1. انواع غذاهای مجلسی
  2. کباب ها
  3. سالاد ها
  4. ذسرهای فانتزی
  5. پیش غذا


آموزش آشپزی درجه 1 در آیلیس:

هنرجویان به طور کامل نکات و ترفندها را یاد می گیرند به گونه ای که می توانند تمام موارد را با همان کیفیت فقط در خانه یا رستوران اجرا کنند. همچنین خانم مهرآوران حتی پس از اتمام دوره ها همیشه پاسخگوی سوالات و مشکلات دانشجویان هستند.
کلاس ها در خیابان سجاد برگزار می شود. دستور العمل های جدید به لیست مواد تشکیل دهنده در هر درس اضافه می شود تا مطالب آموزشی را تازه و جذاب نگه دارد حتی برای کسانی که درس را کامل کرده اند.

برای شرکت در کلاس های آشپزی درجه 1 نیاز نیست حتما پیش زمینه ای داشته باشید می توانید بدون هیچ زمینه ای در این دوره ها شرکت کنید.

شرایط ثبت نام در مجموعه آیلیس:

برای ثبت نام می توانید فرم مربوط را پر کنید تا ما با شما تماس بگیرید و یا می توانید با شماره های درج شده و یا شبکه های مجازی با ما در ارتباط باشید.

جهت مشاوره برای ثبت نام در آموزش می توانید

 فرم مربوطه را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

محتوای علمی این دوره مطابق با استانداردهای موسسه آموزش فنی و حرفه ای بوده و هنرجویان پس از اتمام دوره می توانند در آزمون درجه یک شرکت کرده و گواهینامه بین المللی دریافت کنند.

لطفا برای هماهنگی و اطلاع از جزئیات تشکیل دوره ها با این شماره ها تماس بگیرید :

09153113537

ilice_rahmani وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس برای مشاوره رایگان